Pozor - nebezpečí úrazu

pidi mix

Šikovné samolepky pro nalepení k mixu... Všude narazíte na nenechavce, šikulu a kutila "jé hele kabel copak asi dělá.."

tisk mix

tisk mix2 

Elektronická hra preciznost

Byl jsem požádán o vytvoření modelu do světa fyziky SOUE Plzeň. Úkolem této hry je přesunout rukojeť po definované trase z jedné strany na druhou stranu trasy a zpět na strart. Čím vícekrát se dotknete rukojetí dráhy, tím měřič ukáže na displeji vyšší počet chyb. Každá z chyb je signalizována pípnutím a přičtením chyby na počítadle. Vyhrává hráč s nejmenším počtem chyb. Rozsah měření je: 2 digit (max 0-99 chyb). Nová hra: stiskněte tlačítko reset pro vynulování počítadla. Pro zahájení hry stiskněte tlačítko start.

 

hra_presnost_3_mini

Číst dál...

ESP32 multisnímač pro OpenSprinkler systém

ESP32 multifunkční deska slouží pro další využití v projektu OSPy. Více o mém projektu zde a zde. Stránky projektu: https://opensprinkler.cz/ a zdrojové kódy na Githubu: https://github.com/martinpihrt/OSPy/tree/master/hardware_pcb/sensors_pcb_fw/ESP32.

Srdcem desky je čip Espressif ESP32, ke kterému jsou připojeny veškeré sondy (teplota, pohyb, kontakt, průtok, vlhkost). Ty se připojují pomocí šroubovacích svorek, nebo konektorů RJ11. Deska s řídícím systémem OSPy komunikuje přes Wi-Fi síť.

Číst dál...

Arduino 7 segment kostka s ATTINY 84

Pro kroužek elektroniky a programování (děti 6 tříd zš) byla vytvořena kostka s LED displejem, na které lze navolit počet stran (do kolika bude kostka losovat) - 2, 4, 6, 8 stran. tato kostka se dá použít například při hraní her "člověče nezlob se" v režimu "6", nebo "dračí doupě" v ostatních režimech...

Číst dál...

 logo  logo logo logo logo logo